Poznejte krásy Valašska

Poznejte krásy Valašska

Poznejte krásy Valašska

Zlín si každý z nás představí trochu jiným způsobem. Nicméně je to město, které si zamilujete na první pohled. Ať už je to dáno panující přátelskou atmosférou nebo nesčetným množstvím kulturních památek, najdete tu současně i perfektní zázemí na přespání, pohoštění a napití se. Ubytování Zlín vám poskytne k výletům potřebné náležitosti, které se týkají možností, o kterých se vám doposud nesnilo.

Ubytování Zlín doslova sálá teplem rodinného krbu spojeného s tradicí a krajovým jídlem, nově podtrženým o světovou gastronomii. Výborná tu ovšem není jen kuchyně. Letní zahrádka přeje připraveným a určitě se vám odmění hojnou zelení a bujnou vegetací v podobě květin a stromů.

Bohatá snídaně v krásné restauraci je pochopitelně samozřejmou součástí každého ubytování ve Zlíně U JOHANA. Věhlas si restaurace získala zejména díky nezvyklému interiérovému řešení – a sice tematicky zařízeným místnostem, z nichž každá je jedinečná svou specifickou atmosférou. Hosté penzion Zlín U JOHANA tak mohou při jídle okusit den co den jinou náladu – ocitnou se na rynku, v chalupě, v kupeckém voze, v zámeckém salonku nebo rovnou v pohádce. Srdečné přijetí, ochota a vstřícnost personálu budou provázet každou vaši návštěvu, ať už si vyberete restauraci či penzionu ve Zlíně U JOHANA.

You may also like...