Wellness pobyty jsou stále žádanější

Wellness pobyty jsou stále žádanější

Wellness pobyty jsou stále žádanější

V časech dovolených a letních prázdnin jsou nejvíce vyhledávané pobyty u moře a pobyty s dětmi – rodinné dovolené. Mimo tuto hlavní turistickou sezonu jsou nejžádanější pobyty, které k samotnému pobytu třeba v horském hotelu nabízí také doplňkové služby v rámci ubytování. V poslední době to bývají nejčastěji různé wellness a relaxační centra, bazény, sauny a podobné ozdravné procedury.

Tomuto zvýšenému zájmu se řada hotelů a hoteliéru přizpůsobila a do nabídky ubytování tyto služby pravidelně zařazují.

Wellness pobyty v Beskydech

Beskydy jsou tradiční turistickou destinací s řadou ubytovacích kapacit. Najdeme zde ubytovací zařízení všech možných úrovní a velikostí. Stejně tak nabídka wellness a relaxačních procedur je v tomto regionu velká. Řada hotelů a penzionů organizuje specializované wellness pobyty. Tyto wellness akce mají kromě tradičního ubytování a skvělé kuchyně ještě rozšířený program o wellness balíček. Ten obvykle obsahuje volný vstup do všech atrakcí hotelu nebo penzionu, jako jsou různé výřivky, whirpool vany, masáže a bazény. O prázdninách bývají tyto speciální balíčky rozšířeny na týdenní akce.

Pro koho jsou wellness pobytu určeny

Většina wellness balíčků je rozdělena na balíčky pro děti, rodiče s dětmi, dospělé a seniory. Každá skupina má specifické požadavky a potřeby. U speciálních wellness balíčků, které obsahují třeba masáže, je třeba přihlédnout i k věku účastníků wellness procedur. Děti a senioři jsou specifickou skupinou, která potřebuje individuální přístup při skladbě wellness procedur.

You may also like...