Bulharsko

Dovolená Bulharsko

Dovolená Bulharsko

Bulharsko leží v jihovýchodní Evropě na Balkánském poloostrově. Úředním jazykem je bulharština, domluvíte se také anglicky, rusky, německy a dokonce i česky. Měna je bulharský lev (BGN), který tvoří 100 stotinek. Vybrané hotely a restaurace přijímají všechny druhy platebních karet.

Zájezdy dovolená.cz bus Zájezdy invia bus

Bulharsko nabízí spoustu zábavy pro děti i dospělé, ubytování v nejmodernější hotelové síti v Evropě, navíc za nízké ceny. Užijte si dlouhé písečné pláže, kvalitní ubytování, ale také místní kuchyni, která nabízí vynikající víno, pivo a úžasné gastronomické zážitky.

Nejvíce oblíbeným koutem Bulharska je Černé moře, kde najdete stylové hotely, písečné pláže, vodní sporty, školu potápění, fitcentrum atd. Nezapomeňte také na Slunečné pobřeží s těmi nejkrásnějšími plážemi a spoustou míst, kde se dá dobře najíst a napít, můžete si tu užít vodní sporty či se procházet po pobřežní promenádě.

Do tradiční atmosféry Bulharska a jeho původních rybářských přístavů se ponoříte v Nesebaru nebo v letovisku Sv. Vlas. Zábava vás čeká ve Varně, což je největší přístav Černého moře. Tady můžete navštívit jeden z největších aquaparků v Bulharsku. Obec Separeva Bany se pyšní nejteplejším pramenem s minerální vodou v Evropě, která dosahuje 103,8 °C. V zimě nabízí Bulharsko skvělé lyžování.

You may also like...