Ubytujte se levně i v Praze. Využijte služeb levných hostelů!

Pokud se právě chystáte do hlavního města, možná vás zajímá, kde seženete levné ubytování. To v Praze sehnat, může být často oříšek. Přesto existují možnosti, které dokáží kombinovat kvalitní ubytování a cenovou dostupnost. Nabízí se v tomto případě využití hostelu. Jeden takový najdete na Praze 10 na adrese Topolová 2916/14 a je zřejmé, že toto ubytování má co nabídnout.

Odpovídající vybavení a služby

Samozřejmě od ubytování požadujeme vždy určitý standard. To je schopen zajistit také hostel Praha, který nabízí jednolůžkové, dvoulůžkové i trojlůžkové pokoje. Většina pokojů v tomto hotelu je řešena pomocí buňkového systému, kdy je tedy sociální zařízení společné se dvěma pokoji, přičemž toalety jsou od koupelny odděleny. Samozřejmostí je veškeré vybavení, které byste v pokoji takového hostelu čekali, jako jsou skříně pro uložení věcí nebo postele s úložným prostorem a s veškerými lůžkovinami.

pokoj, ubytování, hostel
Ubytujte se levně i v Praze. Využijte služeb levných hostelů!

Pokud se jedná o nastěhování a vystěhování, tak to je možné v době od 12 do 19:30 hod. Velký benefit téměř každého ubytování je samozřejmě dopravní dostupnost, což je v tomto případě zajištěno díky:

  • Autobusové zastávce 50 metrů od objektu
  • Stanici metra Skalka vzdálené 5 minut chůze

Není tak problém využít běžných prostředků hromadné dopravy, kdy v případě autobusu se jedná o zastávku Centrum Zahradní Město. V okolí najdete také řadu dalších služeb, jako jsou obchody, restaurační zařízení, lékárna nebo pošta. Využít můžete rovněž služeb banky nebo bankomatu, a dokonce je zde k dispozici fitness se slevou pro zákazníky hostelu.

Hostel, Topolová
Levné ubytování v Praze – Rezidence Topolová

Co by vás dále mohlo zaujmout?

V tomto hostelu se navíc můžete cítit bezpečně, protože je zde zajištěno střežení ostrahou. V okolí lze dokonce parkovat zdarma, a to na dostupných parkovacích místech. Toto levné ubytování Praha nabídne ve svém objektu i restauraci. Nebo případně můžete využít také kavárnu vedle recepce, kde je k dispozici připojení k internetu přes wi-fi.

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *