V západních Čechách je fajn, navštivte restauraci Na Gruntu i vy

Jezdíte rádi na výlety a hledáte při tom ubytování spíše ve venkovském stylu, než klasický hotel, ale chcete naprosto srovnatelné služby a stejný komfort? Možná vám s rozhodnutím kam nakonec vyrazit pomůže tento recenzní článek, ve kterém zavítáme do západních Čech, konkrétně k Aši a představíme si restauraci Na Gruntu, kde máte možnost se i ubytovat.

Kromě restaurace Na gruntu funguje i jako penzion s kapacitou 12 ubytovacích míst ve 4 pokojích. Pokoje jsou vybaveny koupelnou se sprchou a WC, televizí a WIFI připojení. K dispozici je úschovna kol, pro děti dětské hřiště, venkovní ohniště a zahradní gril. Dále je možnost uspořádání zájmového programu pro skupiny jako je například opékání seletegrilování, výlety do Bavorska a Saska, Aquaforum Františkovy Lázně. Máte zde i možnost zapůjčení kol a turistických holí.

Restaurace Na Gruntu je tu pro vás

Co se týká restaurace, tak ta má kapacitu 32 míst a najdete zde pouze nekuřácké prostředí. Od jara do podzimu máte možnost usednout na venkovní jižní terasu s výhledem na okolní krajinu a přes léto posedět v zahradní restauraci. Při pohledu do jídelního a nápojového lístku jsem zjistil jednu věc a to, že si zde vybere opravdu každý. Nabídka je nejen bohatá, ale i ceny jsou více než přijatelné.

V západních Čechách je fajn, navštivte restauraci Na Gruntu i vy
V západních Čechách je fajn, navštivte restauraci Na Gruntu i vy

Zárukou kvality místní kuchyně je mistr kuchař, který pravidelně reprezentuje ČR na různých kulinářských soutěží a je pravidelně oceňován. Pro mě je to ideální místo na trávení jak dovolené, nebo jen třeba víkendu. Svojí polohou je to ideální místo pro ubytování a základní odrazový bod pro pořádání dalších výletů. Navštivte internetové stránky jménem Restauracenagruntu.cz, kde doporučuji prohlédnou jak Galerii, zde najdete fotky penzionu i restaurace, tak i kategorii Na výlety, kde najdete doporučení kam vyrazit.

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *