Karlštejnská romance na dosah

Přestože podle kalendáře ještě doznívá zima, venku se již hlásí o slovo tolik očekávané jaro. Období, které přeje pohybu, výletům a rozdávání dobré nálady. Kdo by se netěšil na prosluněné dny, které bude moci se svou rodinou nebo přáteli strávit v přírodě a vychutnávat si první hřejivé paprsky sluníčka. Takový člověk snad neexistuje.

Právě teď je nejvyšší čas myslet na to, kam se vydat pěšky, autem, na kole, lodí, zkrátka přesně podle gusta party, či jednotlivce. Přestože najít oázu klidu v dnešním hektickém světě není zcela snadné, není to nemožné. Říká se, že pod lampou je největší tma, což v případě ubytování pod hradem Karlštejn platí stoprocentně.

Hotel Mlýn Karlštejn je umístěn v podhradí Karlštejna, kde sídlil český král a římský císař Karel IV.  Oblast Českého Krasu a okolí řeky Berounky přímo vybízí k procházkám nebo projížďkám s vychutnáváním si přírodních krás a vůně zdejší fauny i flóry. Hotel u Karlštejna je vyhledáván všemi, kteří mají rádi nefalšovanou pohostinnost a nadstandardní zázemí.Jako královna Eliška

Ubytovat se můžete v romantických pokojích s výhledem na řeku Berounku a užívat si zdejšího pohodlí. Doporučit můžeme pokoj Královny Elišky, který je zařízen v elegantním rustikálním zámeckém stylu nebo v pokoji THE BEST ROOM HER & HIS, jenž má uvnitř luxusní volně stojící vanu Villeroy & Boch. Občerstvit se můžete v úchvatné restauraci, která se specializuje na rybí dobroty.

Hotel zároveň poskytuje tematické pobyty, jako je relaxační nebo romantický balíček. Účelem každého pobytu je, aby se na něm lidé cítili dobře a maximálně si odpočinuli. Personál s úctou naslouchá přání hostů a dělá vše pro to, aby pobyt v hotelu Mlýn Karlštejn patřil k těm nezapomenutelným. Nápomoci tomu může například košíček s čerstvým ovocem a láhev minerální vody při příjezdu na pokoji nebo exkluzivní pronájem wellness centra s finskou saunou a vířivkou, včetně láhve sektu na 1,5 hodiny.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *