Ubytujte se v Resortu Dešná a poznejte kouzlo Vizovických vrchů a Beskyd

Sháníte ubytování v blízkosti města Zlína, Vsetína či Vizovic a stále nenacházíte to pravé pro vás? Už nehledejte máme skvělý tip na pohádkově strávenou dovolenou, prodloužený víkend či firemní akci v srdci přírodních krás Zlínského kraje.

Resort Dešná – kemp pro všechny a výhodná šance pro ubytování Zlín

Resort Dešná uspokojí potřeby všech zákazníků. Můžete si vybírat ze tří cenových skupin, laděných na míru požadavkům klienta. Uchvátí vás nejen kouzlo okolní přírody, ale i ochotný personál s komfortním vybavením chatek. Velmi raritní je typ chatky, která je zařízená ve stylu východního fenoménu – Feng Shui. Díky vybavení ve stylu východní kultury se jako mávnutím kouzelného proutku přenesete do daleké země. Ochutnejte, jak chutná harmonie.

Turisté či rodiny s dětmi jistě potěší nabídka Standart Lux či Standart . Výše zmíněné chaty jsou za velmi příznivé ceny. V Resortu Dešná nezapomněli ani na potřeby dobrodruhů. Lidé, toužící po nezapomenutelných zážitcích určitě zaujme možnost ubytování v Jurtách. Jedná se o méně známý druh stanu, který lze využít celoročně. Původně Jurty pocházejí z Mongolska. V dnešní době jsou známé po celém světě a také velmi oblíbené.

Kyrgyzstan Landscape Nature
Makalu / Pixabay

Resort Dešná je rájem pro nás všechny. Vycestujte do Zlína nebo Vizovic a ubytujte se ve výhodném bodě, který vám umožní podnikat výlety do okolí. Hrady, zámky, příroda a jiné atraktivity budete mít naservírovány přímo na stříbrném podnose.

Ubytování Zlín, Vizovice, Vsetín = Resort Dešná.

Areál kempu disponuje restaurací i nesčetnými možnostmi pro realizaci zábavy. Nohejbal, fotbal či volejbal si zahrajete na hřišti s umělým trávníkem. Pro milovníky vodních radovánek jsou v Resortu Dešná k dispozici dva bazény. Jízda na koni pro vás nemusí zůstat nesplněným snem. Splníte si jej právě tady.

Zábava a kulturu načerpáte na diskotékách, přednáškách či návštěvou letního kino v areálu. Právě v Resortu Dešná můžete uspořádat rodinnou nebo firemní akci. Technické vybavení umocní výsledek vaší akce. Neváhejte a rozhodněte se pro návštěvu kempu Dešná – jakožto skvělou variantu pro ubytování Zlín, Vsetín a Vizovice.

Way Forest Beskids Winter Snow
ArtTower / Pixabay

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *