Afrika

Navštivte hlavní město Egypta. Letecky a za tu nejnižší cenu

Káhira je hlavním městem Egypta a je vcelku dost vytížená. Přistává zde mnoho letadel, která přilétají do Egypta či celkově do Afriky, z celého světa. Pokud víte, kde hledat, můžete najít levné letenky do Káhiry a ušetřit.

Letenky již nejsou drahé

Ceny letenek velmi klesly a mnoho jedinců začíná opět cestovat do vzdálenějších destinací. Levné letenky do Káhiry se dají sehnat již od několika tisíc, stačí, když víte, kde hledat. Káhira je zajímavé město a pokud se v něm neocitnete jen kvůli přestupu na další letecký spoj, není na škodu ho navštívit.

Kde sehnat levné letenky?

Nejlevnější letenky do Káhiry můžete sehnat na internetu. Stačí se jen pořádně porozhlédnout a můžete najít levné letenky a ušetřit tak i několik tisíc korun. Pokud se rozhodnete pro hledání na internetu, což je nejvhodnější, protože obvolávání leteckých společností by Vám zabralo velmi mnoho času, můžete navštívit portály na internetu, kde získáte všechny informace, které potřebujete. Po vyplnění jednoduchého formuláře, který se týká Vaší cesty, Vám systém nabídne hned několik cen letenek od různých leteckých společností. Poté si rovnou můžete letenky na Vámi vybraný let rezervovat.

Doprava z letiště

Káhirské letiště je zhruba 22 km od centra Káhiry, ale dopravu si lze zajistit velmi jednoduše. Z letiště se můžete dostat buď autobusem nebo využít taxislužby. Pokud však chcete být nezávislí, můžete si rovnou na letišti vypůjčit auto, a to jen díky tomu, že tam je hned několik půjčoven aut.

Káhira a Egypt

Káhira je velmi zajímavé město, které stojí jistě za zhlédnutí, ale také je značně přetížené. Dá se říci, že je to defakto nejvyužívanější letiště v Egyptě. V Káhiře je také mnoho zajímavých památek, které stojí za to vidět, jde např. o Káhirskou věž, Koptské muzeum, Co se týče Egypta, jak snad každý ví, Egypt je jeden z nejstarších států a je plný historie. Mnoho památek zůstalo v poměrně zachovalém stavu a pokud už se do Egypta dostanete určitě se na ně dojděte či dojeďte podívat. Mezi ty nejnavštěvovanější a nejlepší patří např. Chrám královny Nefertari, Chrám Ramesse II., Luxorský chrám, Údolí králů, Karnak, Zádušní chrám královny Hatšepsut.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *