Chystáte se k protinožcům? Poradíme, kde hledat levné letenky do Austrálie

Austrálie, mnohdy nazývána jako země protinožců, je od nás velmi vzdálená, proto není divu, že letenky do Austrálie jsou poněkud dražší. Ovšem pokud si vyberete tu správnou chvíli nebo správnou společnost, můžete ušetřit, v tomto případě i docela zásadní částky.

Levnější letenky do Austrálie až o několik tisíc

I když letenky do Austrálie jsou poměrně nákladné, můžete při jejich výběru ušetřit. Jedním z možných řešení je to, že pokud si zvolíte odlet z Vídně nebo z Mnichova, můžete mnohdy ušetřit i 3-7 tisíc korun a to už přeci stojí za to. Důležité také je, rozhodnout se, zda chcete letět do Sydney nebo do Melbourne, v případě, že byste vybírali levné letenky do Austrálie a vybrali byste letiště vzdálenější od cílové destinace, mohla by se Vám cesta velmi prodražit.

Kde sehnat nejlevnější letenky do Austrálie?

Možností je více, buď můžete obvolávat či obcházet jednotlivé letecké společnosti. Nejjednodušší a nejrychlejší způsob, jak zjistit ceny nejlevnějších letenek do Austrálie, je za pomoci internetu. Stačí si najít některý z portálů, který nabízí vyhledání letenek od různých leteckých společností. Zde se Vám po vyplnění několika hlavních kritérií zobrazí letenky od těch nejlevnějších a Vy si budete moci vybrat tu pravou přímo pro Vás.

Sydney Australia City Landmark
Chystáte se k protinožcům? Poradíme, kde hledat levné letenky do Austrálie

Zajímavá místa v Austrálii

Austrálie je velmi rozlehlým kontinentem a pokud seženete levné letenky do Austrálie a vydáte se tam, zajisté budete chtít poznat co možná nejvíce z jejich kultury, historie a života. Austrálie je kontinent velmi bohatý na floru a faunu. Naleznete tu mnoho druhů rostlin a zvířat, mezi typické australské živočichy řadíme např. klokany, koaly, ptakopysky, emu a mnoho dalších zvířat, ze zástupců tamější flory můžeme zmínit např. eukalypty či akácie, mnoho dřevin je odolných proti suchu a ohni.

Také zde naleznete mnoho zajímavých míst, která stojí za vidění, jedním z nich je také legendární opera v Sydney, kam se sjíždí mnoho turistů, takováto podívaná může být jedinečným zážitkem, který si uchováte po celý život. Za podívanou stojí také Tasmánie, Klokaní ostrov, Národní parky, kde můžete vidět různé divoké rostliny.

Do Austrálie s vízem

Austrálie je krásný kontinent, ale ne každý má možnost se tam podívat při příletu budete potřebovat víza a platný cestovní pas, který by měl mít platnost ještě min. 6 měsíců po plánovaném odjezdu z Austrálie.

Využijte příležitost

Mnoho jedinců Austrálii navštíví jednou za život, někteří nikdy, protože jsou letenky velmi drahé. Pokud však narazíte na levné letenky do Austrálie, tak neváhejte a využijte této příležitosti, Austrálie je nádherný kontinent,který Vám rád odhalí své skvosty.

Opera House Sydney Australia
NatasaInsightMagazine / Pixabay

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *